Konferans Salonu Koltuğu

En çok tercih edilen ürünlerden olan konferans salonu koltukları poliüretan sünger üzeri kumaş şeklinde veya deri kaplamalı olarak yüksek standartlarda üretilmektedir.

Farklı kol seçenekleri mevcuttur.

Tercihe göre katlanabilir konferans salonu koltuğu da üretilebilmektedir. Otomatik katlanabilme özelliğine sahip olan Ekonax Konferans Salonu Koltukları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Konferans salonu koltukları hakkında aklınıza takılan tüm sorulara cevap vermeye hazırız.

İletişim Bilgilerimiz

  • +90 (212) 222 05 85
  •  +90 (532) 408 79 71
  •  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Ekonax konferans koltukları poliüretan döküm sünger üzeri kumaş ya da deri kaplı olarak Avrupa standartlarında üretilir. Plastik veya poliüretan kol seçenekleri mevcuttur. (Poliüretan karbamat bağlantıları ile birleştirilen organik üniteler zincirinden oluşan bir polimerdir.) İsteğe bağlı olarak ekonax katlanır plastik yazı tablalı konferans koltuğunu da tercih edebilirsiniz. Otomatik katlanır özelliğe sahip Ekonax konferans koltuklarının genel kullanım alanları; Okul konferans salonu koltuğu, Okul toplantı salonu koltuğu, Okul seminer salonu koltuğu, Sinema salonu koltuğu, Genel konferans koltuğu, Bekleme koltuğu şeklindedir. Bilgi ve sipariş için bize ulaşın.Ekonax Konferans Koltukları konferans koltuğu, konferans koltugu, konferans salonu koltuğu, konferans koltuğu tamiri, konferans sandalyesi, dmo konferans koltuğu, seminer sandalyesi, konferans koltuğu üreticileri, tiyatro koltuğu, konferans sandalye, konferans koltuğu fiyat, konferans salonu koltuk, konferans koltuğu fiyatları, sinema salonu koltukları, konferans salonu koltuğu fiyatları, konferans salonu koltuk fiyatları, ikinci el konferans koltuğu, yazı tablalı konferans koltuğu, okul konferans koltuğu, konferans koltuk fiyatları, rom konferans koltuğu, toplantı salonu koltukları, tiyatro koltuğu fiyatları, katlanır konferans koltuğu, konferans tipi koltuk, ucuz konferans koltuğu, konferans salonu koltuk tamiri

Kasım ayına girerken, 2018 yılının son aylarını yeni konferans koltuğu ve konferans salonu projelerinin teslimi ile karşılıyoruz. Bu kez rotamız, Gümüşhane ilinin şirin beldesi Özkürtün. 150 kişilik konferans salonu ile öğrencilerin daha konforlu eğitim almalarını sağlamak maksadıyla yapılan ihaleyi alan firmanın inşaat işlerini bitirmesiyle birlikte sıra konferans koltuklarına gelmişti.

İnegöl Modef Expo 2018 Açılıyor Birbirinden yeni mobilya ve dekorasyon ürünlerinin sergileneceği fuar 23 Ekim'de başlayacak. İnegöl TSO Başkanı Yavuz Uğurdağ:"Fuarımız ihracat odaklı bir olacak. Hedefimiz İnegöl ve ülkemizin ihracatına katkı sağlamak"