Konferanslar ve seminerler hayatımızın eğitim kısmında önemli bir yer alan ve vazgeçilmez bir parçasıdır. Ayrıca oturarak uzun zamanlar geçirdiğimiz bu salonlarda ki süre boyunca, rahatlığı, kaliteyi ve estetiği ararız. EKONAX, 2011 yılından bu yana konferans koltukları, sinema koltukları ve ofis ve büro mobilyaları sektöründe bu kavramları bir araya getirerek çözüm ortağı haline gelmiştir.


EKONAX bu bileşenlerden yola çıkarak, Kalite ve Konfora dair sunmuş olduğu sıradışı çözümlerle, konferans, sinema, tiyatro gösterimlerindeki geçen zamanı düşünerek, insan sağlığını ilke edinip geliştirdiği tasarımlarla kendini kanıtlamıştır.


Konfor ve Kalite üretimini ilke edinmiş olan uzman kadrolarla ar-ge çalışmaları, patent ve tasarımla ilgili, sektöre değer katacak yeni fikirlerin oluşmasını ve ürün yelpazesinin genişlemesini sağlayan firmalarla müşteri memnuniyetini benimseyen hedefleriyle hareket etmektedir. Bu sayede EKONAX, yalnızca yerel sektörde değil, uluslararası alanlarda da kendini ispatlamıştır.


İstanbul ve Bursa da bulunan 10.000 m² ‘lik entegre tesislerde, müşteri ve kalite odaklı çalışma anlayışıyla üretim yapan firmalarla iş ortaklığı yapan EKONAX, ürün yelpazesi ile özel tercihlerin odağı olmakta ve profesyonel kadrosuyla her geçen gün daha estetik ve modern tasarımlar meydana getirmektedir. Bununla birlikte EKONAX, Türk Standartları ve ISO 9001 kalite yönetim sistemi esaslarına uygun olarak garanti, satış ve servis hizmetleri gerçekleştirmektedir.